SCHODY

Schody strychowe to element wyposażenia domu, który za niewielką cenę zastępuje rozwiązania w postaci drabin, stołków itp. Schody umożliwiają bezpieczne wejście na poddasze nie zajmując niepotrzebnie miejsca.


LWS Plus to podstawowy model nowej generacji schodów FAKRO. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w nowej konstrukcji zapewniają wysoki komfort użytkowania. Schody posiadają termoizolacyjną klapę, w kolorze beżowym, którą można np. okleić lub pomalować na dowolny kolor i łatwo dopasować do charakteru wnętrza.

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LWS PLUS:

305    280


Schody strychowe roofARTcharakteryzują się rozwiązaniami, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Montaż schodów jest także banalnie prosty i możliwy do wykonania przez jedną osobę. Skrzynia schodów oraz drabina wyprodukowane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Schody wyposażone w białą klapę oraz stopki antypoślizgowe.

Schody Roofart dostępne w wysokości

280


W schodach LWK roodart scghodyPlus zastosowano innowacyjne rozwiązania, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania, gwarantują bardzo dobre właściwości termoizolacyjne Schody LWK Plus posiadają estetycznie wykończoną termoizolacyjną klapę w kolorze białym oraz standardowo wyposażone są w poręcz oraz stopki.

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LWK PLUS:

305    280


Schody LMK są to schody z drabinką metalową posiadają białą klapę oraz poręcz w kolorze czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i ułatwia poruszanie się po schodach.

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LMK:

305    280


SCHODY SUPERTERMOIZOLACYJNE


Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, przeznaczone do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, doskonałe parametry termoizolacyjne.Współczynnik przenikania ciepła: U=0,68W/m²K

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LTK energy:

305    280


Supertermoizolacyjne schody strychowe LWT polecane są do budownictwa energooszczędnego, w którym duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła. Doskonale nadają się do montażu w miejscach, gdzie występuje duża różnica temperatur pomiędzy ogrzewanym pomieszczeniem na poddaszu, a nieużytkowym strychem. 4-ta najwyższa klasa szczelności wg EN 12207. Współczynnik przenikania ciepła: U=0,51W/m²K

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LWT:

305    280


Jeżeli jesteś zainteresowany innymi schodami których nie znalazłeś na naszej stronie – zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez wypełnienie formularza. Znajdziemy odpowiednie schody dopasowane do twoich potrzeb lub odpowiemy na nurtujące pytania.

Showing 1–8 of 12 results