SCHODY

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi schodami których nie znalazłeś na naszej stronie – zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez wypełnienie formularza.


LWS Plus firmy FAKRO to jeden z najpopularniejszych modeli schodów na strychSchody roofart. Wyposażone są one w beżową klapę termoizolacyjną, której kolor może być dowolnie zmieniany poprzez pokrycie farbą lub okleiną. Ich montaż nie powinien sprawić problemu nawet laikowi, a zastosowana nowoczesna technologia zapewnia komfort użytkowania na długie lata.

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LWS PLUS:

305 280


Schody strychowe roofARTcharakteryzujSchody roofartą się rozwiązaniami, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Montaż schodów jest także banalnie prosty i możliwy do wykonania przez jedną osobę. Skrzynia schodów oraz drabina wyprodukowane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Schody wyposażone w białą klapę oraz stopki antypoślizgowe.

Schody Roofart dostępne są w wysokości

280


W schodach LWK roodart scghodyPlus zastosowano innowacyjne rozwiązania, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania, gwarantują bardzo dobre właściwości termoizolacyjne Schody LWK Plus posiadają estetycznie wykończoną termoizolacyjną klapę w kolorze białym oraz standardowo wyposażone są w poręcz oraz stopki.

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LWK PLUS:

305 280


Schody LMK są to schody z drabinką metalową posiadają białą klapę oraz poręcz w kolorze czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i ułatwia poruszanie się po schodach.

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LMK:

305280


SCHODY SUPERTERMOIZOLACYJNE


Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, przeznaczone do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, doskonałe parametry termoizolacyjne.Współczynnik przenikania ciepła: U=0,68W/m²K.

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LTK energy:

305 280


Supertermoizolacyjne schody strychowe LWT polecane są do budownictwa energooszczędnego, w którym duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła. Doskonale nadają się do montażu w miejscach, gdzie występuje duża różnica temperatur pomiędzy ogrzewanym pomieszczeniem na poddaszu, a nieużytkowym strychem. 4-ta najwyższa klasa szczelności wg EN 12207. Współczynnik przenikania ciepła: U=0,51W/m²K

Wybierz interesującą Cie wysokość schodów LWT:

305 280

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12