extraOKNO

Okna dachowe Fakro Velux i inne. Schody strychowe, wyłazy, rolety, markizy, żaluzje.

O nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą!

Sklep extraOKNO to internetowa inicjatywa spółki extraDACH – polskiej firmy, która już od kilkunastu lat oferuje sprzedaż okien dachowych i materiałów budowlanych na terenie Polski i za granicą.

Siedzibą główna jest Szczecin, ale nasze filie znaleźć można w wielu miastach wojewódzkich, gdzie mogą Państwo spotkać się z pracownikami i przy filiżance aromatycznej kawy zamówić lub odebrać zamówiony towar.

Większość asortymentu znajduje się w naszych własnych magazynach , więc okres oczekiwania na wysyłkę skrócony jest do absolutnego minimum. Zamówiony towar zazwyczaj wysyłamy w dniu otrzymania wpłaty.

Co ważne, posiadamy własną bazę spedycyjną, więc – w odróżnieniu od innych sprzedawców – transport jest u nas bezpłatny!

okns polaciowe extraokno
 

Troche historii

Początek firmy sięga 24 kwietnia 2006 roku, gdy w kawiarni spotkali się obecni prezesi firmy. Spotkanie nie było przypadkiem, od dawna krążyła im po głowie myśl o połączeniu swych dotychczasowych doświadczeń i stworzeniu firmy na miarę XXI wieku.

Pierwsze miesiące były skromne, firma zatrudniała jedynie sześć osób, a jej siedziba mieściła się w kontenerze biurowym. Początkowe trudności okazały się jednak dobrą szkołą zarządzania, wtedy to dewizą stało się hasło, że jedyną szansą na osiągnięcie sukcesu jest zadowolony klient. Towarzyszy nam ono do dziś i niezmiennie przynosi dobre efekty.

Wiemy, że dobra cena jest szczególnie ważna dla Państwa. Cieszyło więc, że wraz z rozwojem firmy pojawiała się możliwość negocjacji warunków zakupowych z producentami i z radością mogliśmy obniżyć ceny.

Jednak równie ważna jak cena jest jakość obsługi. Już od pierwszych dni działalności postawiliśmy na fachowość pracowników, którzy uczestniczyli w szkoleniach, by móc służyć Państwu fachową radą. Dobrą szkołą okazały się targi, w których staraliśmy się brać udział, by poprzez bezpośredni kontakt poznawać potrzeby naszych klientów.

Rozwój

Nie ograniczyliśmy się do województwa zachodniopomorskiego. Już wkrótce pojawiła się pierwsza filia w Koszalinie, a niedługo potem mieliśmy zaszczyt i przyjemność założyć biura w kolejnych miastach Polski. Bywało różnie, nierzadko nowy rynek zaskakiwał nas swoja specyfiką, jednak zawsze udawało nam się być na tyle elastycznymi, by dostosować się do regionalnych warunków.

Jednym z kamieni milowych w naszym rozwoju było nawiązanie współpracy z firmą Comarch i wspólne wdrożenie komputerowego systemu księgowo – magazynowego Comarch ERP XL. Mimo początkowych trudności udało nam się doszlifować detale i obecnie znacznie ułatwia nam on pracę, umożliwiając szybką realizacje zleceń.

Ważnym elementem rozwoju naszej firmy było rozpoczęcie programu lojalnościowego Extradekarz, skierowanego głownie do wykonawców pokryć dachowych. Nasza praca zdobyła uznanie i zostaliśmy uhonorowani wieloma nagrodami.

Oto niektóre z nich:

extradach-dobra-firma-sprzedaz-pokryc-dachowych
trasmport okien dachowych extraoknoTeraźniejszość

Obecnie nasza firma to jedna z największych sieci dystrybucji materiałów budowlanych w Polsce i bezapelacyjny lider w sprzedaży okien dachowych, a także towarów z nimi powiązanych. Siedziby znaleźć można Szczecinie, Koszalinie, Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Tychach, Krakowie, a już wkrótce w kolejnych miastach.

Planujemy rozszerzenie działalności za granicę, ale Polska zawsze pozostanie głównym źródłem naszego zainteresowania.

Współpracujemy z czołowymi producentami okien (m. in Fakro, Velux, Roofart), a skala obrotów pozwala na przedstawienie Państwu najlepszej oferty na rynku.

Zatrudniamy ponad 150 wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze chetnie służą pomocą i radą.

Posiadamy własną bazę magazynowo-transportową, umożliwiającą przewóz towarów do 24 ton, a jednocześnie współpracujemy z kilkunastoma przewoźnikami. Codziennie na drogach przebywa ponad 100 samochodów transportujących towary do naszych Klientów.

Uczestniczymy w licznych akcjach charytatywnych dzieląc się wypracowanych zyskiem z tymi, którzy tego potrzebują najbardziej.

otv-szczecin
Zadzwoń, zamów: 693 932 250