extraOKNO

Okna dachowe Fakro Velux i inne. Schody strychowe, wyłazy, rolety, markizy, żaluzje.

Rynny

System odprowadzania wody z pokryć dachowych ma istotne znaczenie dla ochrony elewacji budynku przed zawilgoceniem
i dalszymi tego konsekwencjami, dlatego kuż na etapie obliczania projektów dla Klientów, w ofercie uwzględniamy odpowiedni przekrój rynny, stosownie do wielkości powierzchni dachu. Okres eksploatacji rynny jest uzależniony głównie od rodzaju materiału, z jakiego wykonana jest rynna. Ten parametr dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Naszych Klientów.

Wśród elementów systemu rynnowego, które stanowią niezbędny komplet, należy wymienić: rynny, denka z uszczelką, haki nakrokwiowe, lub doczołowe (zależnie od sposobu montażu), trójniki, sztucery (wylot), kolanka, narożniki rynny (wewnętrzne i zewnętrzne), rury spustowe, wyczystki (sito), dylatacje, złączki, obejmy, mufy. Ilość poszczególnych elementów, niezbędnych do instalacji systemu rynnowego, uzależniona jest od wielkości i złożoności pokrycia dachowego.

Jeśli dostarczą nam Państwo projekt dachu nasi doradcy bezpłatnie dokonają wyceny, która poza kosztorysem systemu rynnowego, może zawierać także cenę pozostałych elementów pokrycia.

Choć cena systemu rynnowego jest zależna od wielkości dachu oraz rodzaju materiału z jakiego jest wykonany, to zapewniamy, że zawsze będzie ona konkurencyjna!

W naszym asortymencie znajdują się rynny następujących producentów

rynnyu dachowe
Zadzwoń, zamów: 693 932 250