extraOKNO

Okna dachowe Fakro Velux i inne. Schody strychowe, wyłazy, rolety, markizy, żaluzje.

Wszystko o oknach dachowych

Poddasze w naturalnym świetle - porady, aranżacje

Okna dachowe - poznaj wszystkie możliwości

Okna dachowe w sypialni

Stwórz swoją wymarzoną sypialnię i rozświetl ją promieniami słońca! 

W domach często lokalizuje się sypialnie właśnie na poddaszu, gdyż w ten sposób uzyskujemy przestrzeń całkowicie prywatną i intymną. Ponadto skosy poddasza czynią te pomieszczenia wyjątkowo przytulnymi i interesującymi pod względem architektury, można dzięki nim uzyskać naprawdę wiele zachwycających możliwości aranżacyjnych.


Okna dachowe w salonie

Salon to ważne centrum każdego domu. To wspólna przestrzeń, w której każdy z domowników czuje się swobodnie, która daje nam możliwości dzielenia relaksu, jak i wspólnych działań. Tu możemy przyjąć gości, zrelaksować się z ulubioną książką czy bawić się z dziećmi. W leniwe dni to tutaj spędzimy najwięcej czasu, bo to właśnie salon, już z założenia, jest pomieszczeniem tworzącym przestrzeń dla relaksu i codziennego ładowania naszych życiowych akumulatorów.

Okna dachowe w kuchni

Jasna i przytulna kuchnia, w której przyjemnie spędza się czas może stać się centralnym punktem życia domowników. Jest jedynym takim miejscem, które łączy wszystkich członków rodziny podczas wspólnych posiłków, gotowania czy porannych wyścigów z czasem. Często jest to także miejsce spotkań z przyjaciółmi czy przyjmowania tych niezapowiedzianych gości. To przestrzeń, która jest osobista i neutrale zarazem, i właśnie ze względu na tę wszechstronność warto zatroszczyć się o jej wyjątkowy charakter.

Okna dachowe dziecka 7

Okna dachowe w pokoju dziecka

W życiu każdego malucha nadchodzi taki moment, w którym zaczyna on potrzebować własnej przestrzeni, odrębnej od miejsc dorosłych, która będzie przy tym współgrać z temperamentem dziecka. Jako rodzice chcemy zwykle, aby miejsce takie było absolutnie wyjątkowe – kolorowe, radosne i trochę zaczarowane. By spełniało marzenia dziecka i aby czuło się tam ono szczęśliwe. My z kolei wiemy, że na to poczucie szczęścia składa się przynajmniej kilka czynników, jak chociażby kolory, ciepło, światło i poczucie bezpieczeństwa.

Okna dachowe w łazience

Łazienka to pomieszczenie z założenia przede wszystkim funkcjonalne i zazwyczaj właśnie w taki sposób o niej myślimy. A dlaczego nie miałaby być równie piękna i rozświetlona, jak reszta Twojego poddasza? Łazienka również oferuje pole do realizacji kreatywnych pomysłów, dążących do stworzenia wyjątkowego pomieszczenia Twojego codziennego, ekskluzywnego relaksu i wytchnienia w samotności. Tu będziesz pobudzać swoje ciało do działania każdego ranka i relaksować się wieczorami po ciężkim dniu. Poranny prysznic w rześkiej wodzie i blasku słońca o świcie? Gorąca, wieczorna kąpiel z widokiem na barwy zachodu słońca? Tę wyjątkowość uzyskasz decydując się na okna dachowe w Twojej łazience na poddaszu.

Świetliki dachowe

Światło słoneczne można doprowadzić także do pomieszczeń, w których nie można zamontować tradycyjnego okna lub okna dachowego. Rozświetl pomieszczenia odcięte od dostępu do dachu czy zewnętrznych ścian budynku, czyli najczęściej łazienki, korytarze czy inne zakamarki domu, jak garderoby czy siłownie. Pomieszczenia takie nie muszą być ciemne i ponure a my skazani na sztuczne światło, przebywając w ich wnętrzu. Dzięki świetlikom dachowym można znacząco je ożywić naturalnym światłem słonecznym, co jest nie tylko zdrowsze dla naszych oczu, ale także o wiele bardziej wydajne i skuteczne, nie wspominając o niższych rachunkach za prąd.

Poznaj nasze okna dachowe i akcesoria

Okna dachowe to nasze życie i pasja od wielu lat. Umożliwiamy Państwu stworzenie w Waszych domach bezpiecznej przestrzeni, pełnej światła i komfortu, a to wszystko za sprawą najwyższej jakości produktów i sprawdzonych rozwiązań.
Zadzwoń, zamów: 693 932 250