Systemy ścian

Wybór materiału budowlanego do wybudowania ścian budynków z nami jest prosty!
Jeśli targają Państwem wątpliwości związane z wyborem rodzaju produktu do wykonania ścian budynku, to na pewno nasi specjaliści będą pomocni swoją wiedzą i doświadczeniem. W naszej stałej ofercie posiadamy systemy ścian najbardziej uznanych marek, których jakość została wielokrotnie uznana na prestiżowych budowlanych imprezach targowych, odbywających się na całym świecie.

W naszym asortymencie znajdują się systemy ścian następujących producentów:

RobenSilka

ytong

SolbetMDM

Systemy ścian

Dokonując wyboru materiału do wybudowania ścian, rozważamy na ogół rozwiązania gwarantujące zdrowie i bezpieczeństwo użytkowania, bazujące na sprawdzonych surowcach pochodzenia naturalnego. W naszej ofercie znajdą Państwo takie rozwiązania, gdyż w odpowiedzi na wymagający rynek budowlany, dbamy o stały dostęp do takich materiałów jak:
– pustaki ceramiczne, cegły klinkierowe (powstałe z gliny, iłów z dodatkiem piasku i wody);
– silikaty (skład: piasek 90%, wapno 7%, woda 3%);
– beton komórkowy (bloczki wapienno-piaskowe, powstałe z piasku, wapna, wody oraz niewielkiej ilości cementu);
– keramzytobeton (pustaki powstałe z betonu z kruszywem keramzytowym);
– bloczki betonowe (wykonane z betonu) z przeznaczeniem do budowy ław fundamentowych, ścian pomieszczeń piwnicznych, czy podmurówek (np. pod ogrodzenia).

Wszystkie materiały posiadają niezbędne certyfikaty i deklaracje, potwierdzające spełnianie wymogów polskich norm budowlanych

Jeśli chcieliby Państwo dokonać wyceny ścian Waszego przyszłego domu, zapraszamy do złożenia zapytania w formularzu poniżej. Dostarczając  projekt budynku, nasi doradcy, dokonają bezpłatnej wyceny wybranego przez Państwa systemu ścian dla całego budynku.

Choć całościowy koszt systemu ścian zawsze zależny od rodzaju wybranego materiału, wielkości domu itp., to zapewniamy, że nasze ceny na systemy ścian, pieczołowicie wynegocjowane bezpośrednio z producentami, będą zawsze konkurencyjne.
Bo naszą dewizą, którą kierujemy się od lat jest idea, aby u nas Klient kupował najtaniej.

Telefon
697 701 156
Mail
biuro@extraokno.pl
Adresy siedzib
Krakowska 61A, 710-017 Szczecin

Napisz do nas